ajax loader

כשמתכננים שייט ביאכטה, צריך לדעת בדיוק מה התוכניות שלכם ומה הציפיות מההפלגה. לכל סירה יתרונות משלה (וחסרונות( המאמר הבא ישפוך קצת אור על הנושא ויעניק רשמים מהפלגה זכורה. ישנם שלושה סוגים עיקריים של יאכטות:

  • יאכטה מפרשית – בעלת מבנה צר. בעלת מנוע קטן בלבד המיועד ליציאה ולכניסה מהמרינה. ללא הרעשים מהמנוע, ההפלגה שקטה וחלקה. מסוגלת להכיל עד שבעה אנשים.
  • יאכטה מנועית- גדולה יותר ובעלת חלל פנימי עשיר. מהיר ולא מחייבת שימוש במפרשים. ישנו קצת רעש מהמנוע. מאפשר הפלגה של עד חמישה עשר אנשים בדרך כלל.
  • קטמרן- משטח ישר המונח על גבי שני בידונים ארוכים וצרים. מאפשר הפלגה יציבה וחלקה. אידאלי לסובלים ממחלת ים. מארח אפילו עשרות אנשים.

הפתעה לכל אירוע ושמחה

רבים מאיתנו אוהבים לתת מתנה לאנשים שאנו אוהבים. בדרך כלל מעניקים מתנות בחגים, בימי הולדת. בימי נישואין, באירועים משמחים, וערבים משמחים. היופי בהשכרת יאכטה הוא שאין צורך באירוע מסוים, לא צריך לחכות לשום דבר. בשיא הספונטניות ניתן להזמין הפלגה ביאכטה וליהנות מים כחול, שקיעה מרהיבה, ג’קוזי מפנק ורגעים בלתי נשכחים. אידאלי ללכת עם בן/בת הזוג, משפחה, חברים קרובים או אפילו למסיבה פרטית. כמה נחמד לגלות הפתעה בצורת שייט מהנה על גבי יאכטה מפוארת.

הפלגה לכל גיל

בני כל הגילאים נהנים ומתרגשים משייט בים הפתוח. גם צעירים וגם מבוגרים חשים את אותם התחושות כשנגלה בפניהם קו אופק אינסופי או שקיעה הנדמה כאילו לקוחה מציור. אפשר לעשות ערב כיתה או ערב נוסטלגיה והוויה בכול עונה של השנה ובכל שעה של היום. ניתן ואפילו מומלץ לשלב את האירוע עם ארוחה קולינארית של שף, עיסוי, צלם, מוזיקה טובה וכל דבר אחר. אין סוף לאטרקציות שאפשר לשלב יחד עם השכרת יאכטה. כשחם, אפשר אפילו לקפוץ ללב ים!

שייט ביאכטה – בילוי תחת כיפת השמים

כמה אפשר להעניק כמתנה שובר מתנה, בושם או ספר? צרו לעצמכם או לאהובי לבכם ערב מתוכנן ומוקפד המוביל כל כולו רגע שיא בלתי נשכח. יש משהו משכר באוויר הים הפתוח. ניחוח נקי מעשן ופיח, ללא רעשי הסביבה, ללא הטרדות ועומס האנשים והתנועה. בילוי תחת כיפת השמיים אידאלי בכל יום בשנה, החיבור לאוקיינוס מהנה הרבה יותר מעוד ערב סטנדרטי במסעדה או בסרט. גוונו את הבילויים שלכם בעזרת השכרת יאכטה למשל במועדון שייט איכותי. סעודה רומנטית עם נרות ויין טוב תמיד מרגשים ומעניקים ערב מוסף לחוויה. בנו ערב בלתי נשכח.

מישהו אמר קורס סקיפרים?

לא פעם אנו רואים כלי תחבורה מעניין, ואנו חושבים מהי ההרגשה של לאחוז בהגה ולשלוט בכלי הגדול. סקיפרים הם ימאים מוכשרים המכירים היטב את מקצוע השטת היאכטה. מועדון השייט מספק לדורשים סקיפר משלהם כדי שישיט עבורם את הסירה. אפשרות אחרת היא למצוא בעצמכם סקיפר פרטי או אפילו: להירשם לקורס סקיפרים. למדו בעצמכם כיצד משיטים את היאכטה. הסיפוק הוא גדול ומלווה בתחושת למידה והנאה בו זמנית. גלו איך אתם יכולים להפיק יותר מכל פעם שאתם הולכים על השכרת יאכטה.


Contact Image

פרטי התקשרות

כתובת

סניף יפו: נמל יפו 10, תל אביב - יפו
סניף הרצליה: מרינה הרצליה בניין המנהלה קומה ראשונה

טלפון/פקס

טלפון: 077-2120366
פקס: 077-2120367

אימייל

[email protected]

Contact Thumbnail

צרו קשר

Call Now Button Top
שינוי גודל גופנים
×