שייט נהרות

 

 

שייט עצמאי באירופה – חופשה ב- “ראש אחר…..”
צימר על המים

עכשיו חופשה עם כל המשפחה על המים, חוויה המשלבת נופים כפרים פסטורלים,  טיולים ו”צימר” ששט איתך
ארצות אירופה התברכו ברשת נהרות ותעלות: צרפת, אנגליה, אירלנד, סקוטלנד, גרמניה, בלגיה, הולנד, איטליה ועוד. שייט נהרות / תעלות היא דרך מצוינת לחוות את הנוף הפסטורלי והשקט.


הסירות מאובזרות בכל הדרוש לניהול “בית צף” בנוחיות ובבטיחות. בסירות קבינות שינה עם שירותים ומקלחות, מטבח מאובזר, מצעים ומגבות, ריהוט גן על הסיפון והחשוב מכל – אין צורך ברישיון להשיט סירות נהר אלו.

לאחר תדרוך לפני יציאה ותדרוך בבסיס קבלת הסירה, כל אחד יכול להשיט את הסירה ללא כל קושי. קצב ההפלגה הינו איטי ומאפשר התנתקות מקצב החיים היום-יומי. השייט עובר בין  ברבורים לבנים, עיירות ציוריות, כפרים ושווקים.

השייט מתאים לקבוצות, זוגות ומשפחות עם ילדים. הסירה הקטנה ביותר מתאימה ולזוג אחד והגדולה ביותר עד 12 איש.

תקופת השייט – סוף מרץ / תחילת אפריל עד סוף אוקטובר.

המחירים נקבעים בהתאם לגודל הסירה, גילה, רמת האבזור והחודש בשנה.

חופשת שייט היא לא בהכרח שייט בספינת קרוזים ענקית עם המוני בית ישראל. אנו באופיר טורס מציעים טיולי שייט באירופה, בספינות נהר קטנות ופרטיות, המשייטות לצד ברבורים לבנים, בין עיירות ציוריות, כפרים ושווקים.

שייט נהרות או שייט תעלות בנהרות אירופה מאפשר לכם להתנתק מקצב החיים הקדחתני ולשלב נופש פעיל עם חופשה פסטורלית בחיק הטבע, בקצב הפלגה נינוח ובהתאם למסלול אותו אתם קובעים.

נופש שייט עצמאי מתאים לקבוצת חברים, זוגות ונפלא למשפחות עם ילדים. גם ילד בן חמש ישמח להיות קפטן ולו לשבוע ימים בלבד!

 

שייט תעלות – איך?


שייט נהרות או שייט תעלות מתבצע במדינות אירופה השונות, שהתברכו במקורות מים רבים. ארצות כגון צרפת, אנגליה, הולנד, אירלנד, גרמניה, איטליה, סקוטלנד, פולין ובלגיה.
טיול שייט כזה מתחיל ומסתיים בנקודות קבועות ואת מסלול ההפלגה ומשך ההפלגה אתם בוחרים. תוכלו לעגון בנקודה מסוימת, להישאר בה מספר שעות או ימים ואז להפליג ליעד הבא.
החופש הזה לבחור, לקבל החלטות בצוותא, להישאר רק איפה שנעים לכם ולהחליט מהו יעד השייט הבא, הופך לנופש שייט של לא רק חופשה נעימה ורגועה – אלא גם לחופשה משפחתית או חברתית מגבשת ומאחדת.