ajax loader
עמית הרי
מנהל מקצועי ומדריך שייט בכיר עיוני ומעשי
ממקימי בית הספר ומועדון היאכטות "סיילור". מנהל מקצועי ומדריך בכיר עיוני ומעשי בקורס סקיפרים. רס"ן במיל' ובוגר קורס חובלים של חיל הים. משמש כמדריך בכיר במילואים באקדמיה לחובלים.
קובי קוריאט
מנהל בית הספר והמועדון ומדריך שייט בכיר עיוני ומעשי
ממקימי בית הספר ומועדון היאכטות "סיילור". מנהל בית הספר והמועדון ומדריך בכיר עיוני ומעשי בכל תחומי השייט. אחראי לרמה הגבוהה שסיילור שומרת עליה בתחזוקת כלי השייט מבחוץ ומפנים. החל את דרכו בצופי ים יפו ומפליג מעל 25 שנה.
אופיר רוזנצויג
מנהלת הצוות המקצועי
מה היינו עושים בלעדיה? מאחורי הקלעים אופיר מנהלת ביד רמה ומקצועית את כל הצוות המקצועי של סיילור. אוהבת ים מושבעת שמנצלת כל רגע פנוי בעבודה להפלגות.
אורלי יוסופוב
צוות המשרד
רק בת 21 וכבר עם ניסיון ימי של 8 שנים בוגרת קציני ים אורט ימי אשדוד את שירותה הצבאי העבירה כסקיפרית בגוררות ועתידה עוד לפניה...
עמית גודלביץ'
מנהלת מכירות
כבר לפני 2 עשורים, עמית יזמה, והייתה שותפה להפצת ק. משיטי יכטות לקהל הרחב. ומאז צרפה רבים מאוד לקורס. כמנהלת שיווק ומכירות של חברות בתחום, .הובילה, את הקמת מועדון היכטות הראשון בארץ, ארגנה ותפעלה, מערך הפלגות קבוע בחו"ל. לקחה חלק מוביל, בקיום תחרויות שייט בארץ ובחו"ל.
ארי לביא
מדריך שייט עיוני ומעשי
מלמד בסיילור את כל מקצועות השייט לרבות הכנות לטסט מעשי, הפלגות זמן-ים בחו"ל, קורס משיט מסחרי, מפרשיות קטנות, סירות מהירות ואופנוע ים. מעל 10 שנות ניסיון בהדרכה ובעל ניסיון בהשטת יאכטות מפרש בארץ ובעולם.
נטשה מנטל
מדריכת שייט עיוני ומעשי
נטשה נולדה וגדלה לחופי הים השחור. לפני 4 שנים החלה את דרכה בסיילור ומאז לא מצליחה לעצור, לומדת ומלמדת לחיות את הים היא אוהבת.
מיכאל קצנשטיין
מדריך שייט עיוני ומעשי
מעל 25 שנה בים. החל דרכו בשייט קטמרנים ומשנת 2000 שט בעולם היכטות. בזמנו הפנוי שהוא לא בים עובד ביזמות בהייטק.
אלכס ארגוב
מדריך שייט עיוני ומעשי
אלכס בילה את ילדותו נערותו בחוף הים של אשקלון. המשיך בשרות בחיל הים. אלכס סקיפר ותיק. הנסיון שלו נפרש על אלפי מייל ושעות ים בים התיכון ובאוקינוסים.
ליאורה לוי
מדריכת שייט עיוני ומעשי
ליאורה נולדה בבית האוניה בתל אביב וכל חייה שזורים בים. מפליגה מזה כ - 18 שנים, שמהם 6 שנים כסקיפרית. מלמדת בסיילור מזה כשנה ובזמנה הפנוי מפליגה על היאכטה שלה.
רומן ברלין
מדריך שייט עיוני ומעשי
רומן התחיל לפני כ-3 שנים בלימוד קורס סקיפרים ומאז הוא מאוהב. בנוסף מנהל בר, עושה טיולים רגליים במדבר, מנגן בלהקה ועובד על סטארטאפ בשוק ההון
ערן סודאי
מדריך שייט עיוני ומעשי
מתחת או מעל, וגם עם כפות הרגליים בחול - העיקר להיות קרוב למים! אחרי שנים של עבודה בחקלאות (ימית!) והפלגות ביוון, טורקיה וקפריסין, ערן הגיע להעביר את הידע שצבר ואת האהבה הגדולה לים.
יותם רכלין-פז
מדריך שייט עיוני ומעשי
בן 22 מתל אביב עם רקע ימי מהילדות וגם הייתי בצופי ים בתל אביב לאחר מכן שנת שירות בצופי ים נתניה, שירות צבאי בחיל המודיעין. חולם לקנות את הספינה שלי ולטייל איתה בעולם.
תהילה ניזרי
מדריכת שייט עיוני ומעשי
בוגרת הרשות להכשרה ימית. הפליגה על אוניות מטען כקצינה שנייה בצי סוחר הישראלי ובאוניות מחקר ופיתוח. בסיילור משמשת כמדריכת שייט עיוני ומעשי.
גל ברלב
מדריכת שייט עיוני ומעשי
מדריכת קורס סקיפרים עיוני ומעשי ומעבירה הדרכות בכל תחומי השייט. החלה את דרכה בחיל הים כמכונאית בכירה בגוררת!
דרור שפירו
אחראי תחזוקה
דרור היה בים מגיל 0 ובגיל 16 כבר הפליג לקפריסין, מאז הוא טחן מיילים אין ספור באוקיאנוסים עם היאכטה המשפחתית שהקיפה את העולם במשך שמונה שנים, מכיר כל בורג ביאכטות. דרור כבר חצי שנה בסיילור ויש לו סיפורים לרוב
סולי (סולימאן) מעשר
מדריך אופנוע ים ומשולב
סולי הוא בוגר צופי ים יפו. מדריך אופנוע ים וסירה מהירה וגם מורה למחשבים
אפי דבוש
מדריך עיוני ומעשי
אפי שהגיע מקיבוץ נחשולים , בעל הסמכת RYA Yachhtmasterלומד במקביל באוניברסיטה הפתוחה במדעי החיים, לקראת סיום. בזמנו הפנוי הוא עושה ריצות ומפעיל בית קפה בארועים בקיבוץ.

Contact Image

פרטי התקשרות

כתובת

סניף יפו: נמל יפו 10, תל אביב - יפו
סניף הרצליה: מרינה הרצליה בניין המנהלה קומה ראשונה

טלפון/פקס

טלפון: 077-2120366
פקס: 077-2120367

אימייל

[email protected]

Contact Thumbnail

צרו קשר

Call Now Button Top
שינוי גודל גופנים
×