ajax loader

שייט עצמאי באירופה – חופשה ב- “ראש אחר…..”

צימר על המים

עכשיו חופשה עם כל המשפחה על המים, חוויה המשלבת נופים כפרים פסטורלים,  טיולים ו”צימר” ששט איתך

ארצות אירופה התברכו ברשת נהרות ותעלות: צרפת, אנגליה, אירלנד, סקוטלנד, גרמניה, בלגיה, הולנד, איטליה ועוד. שייט נהרות / תעלות היא דרך מצוינת לחוות את הנוף הפסטורלי והשקט.

הסירות מאובזרות בכל הדרוש לניהול “בית צף” בנוחיות ובבטיחות. בסירות קבינות שינה עם שירותים ומקלחות, מטבח מאובזר, מצעים ומגבות, ריהוט גן על הסיפון והחשוב מכל – אין צורך ברישיון להשיט סירות נהר אלו.

לאחר תדרוך לפני יציאה ותדרוך בבסיס קבלת הסירה, כל אחד יכול להשיט את הסירה ללא כל קושי. קצב ההפלגה הינו איטי ומאפשר התנתקות מקצב החיים היום-יומי. השייט עובר בין  ברבורים לבנים, עיירות ציוריות, כפרים ושווקים.

השייט מתאים לקבוצות, זוגות ומשפחות עם ילדים. הסירה הקטנה ביותר מתאימה ולזוג אחד והגדולה ביותר עד 12 איש.

תקופת השייט – סוף מרץ / תחילת אפריל עד סוף אוקטובר.

המחירים נקבעים בהתאם לגודל הסירה, גילה, רמת האבזור והחודש בשנה.

חופשת שייט היא לא בהכרח שייט בספינת קרוזים ענקית עם המוני בית ישראל. אנו באופיר טורס מציעים טיולי שייט באירופה, בספינות נהר קטנות ופרטיות, המשייטות לצד ברבורים לבנים, בין עיירות ציוריות, כפרים ושווקים.

שייט נהרות או שייט תעלות בנהרות אירופה מאפשר לכם להתנתק מקצב החיים הקדחתני ולשלב נופש פעיל עם חופשה פסטורלית בחיק הטבע, בקצב הפלגה נינוח ובהתאם למסלול אותו אתם קובעים.

נופש שייט עצמאי מתאים לקבוצת חברים, זוגות ונפלא למשפחות עם ילדים. גם ילד בן חמש ישמח להיות קפטן ולו לשבוע ימים בלבד!

שייט תעלות – איך?
שייט נהרות או שייט תעלות מתבצע במדינות אירופה השונות, שהתברכו במקורות מים רבים. ארצות כגון צרפת, אנגליה, הולנד, אירלנד, גרמניה, איטליה, סקוטלנד, פולין ובלגיה.
טיול שייט כזה מתחיל ומסתיים בנקודות קבועות ואת מסלול ההפלגה ומשך ההפלגה אתם בוחרים. תוכלו לעגון בנקודה מסוימת, להישאר בה מספר שעות או ימים ואז להפליג ליעד הבא.
החופש הזה לבחור, לקבל החלטות בצוותא, להישאר רק איפה שנעים לכם ולהחליט מהו יעד השייט הבא, הופך לנופש שייט של לא רק חופשה נעימה ורגועה – אלא גם לחופשה משפחתית או חברתית מגבשת ומאחדת.

איזורי שייט מיוחדים

אנגליה

נהר התמזה (Thames) המפורסם, זורם ומתפתל בין אזורי הכפר הירוקים והמקסימים של דרום אנגליה, לאורך ארמונות וגנים מלכותיים, אזורים כפריים הטובלים בירוק ובין רחובותיה של לונדון ואוקספורד, כשהוא ספוג בהיסטוריה ומורשת של בתי המלוכה האנגלים (ולא בכדי נקרא גם “דרך המלך”).

מבט מסיפון הסירה אל טירת וינדזור (Windsor Castle) והפארק המלכותי שלה, די בו כדי להצדיק שייט זה. הוסיפו לכך את ארמון המפטון קורט (Hampton Court Palace), את הגנים הבוטניים המלכותיים (Kew Gardens) ואת קסמה של אוקספורד ותיווכחו שלשייט על נהר התמזה יש נופך אצילי ומרגש כאחד.

ומי שיזמין דרך סיילור יקבל מתנה שווה במיוחד!!!!

צפון איטליה

חופשת שייט באיזור טרויזו ,היא חופשה מיוחדת שכולה איטליה. שטים במורד התעלה שמגיעה ללגונה של הגדולה של ונציה. לאורך הדרך כפרים קסומים, נופים עוצרי נשימה ואוכל שיש אך ורק באיטליה. תמיד אפשר להוסיף את ונציה לקינוח.

צוות סיילור ישמח לעזור לכם בתכנון חופשה ולתפור עבורכם את ההפלגה הטובה ביותר שתוכלו לקבל.

ומי שיזמין דרך סיילור יקבל מתנה שווה במיוחד!!!!


Contact Image

פרטי התקשרות

כתובת

סניף יפו: נמל יפו 10, תל אביב - יפו
סניף הרצליה: מרינה הרצליה בניין המנהלה קומה ראשונה

טלפון/פקס

טלפון: 077-2120366
פקס: 077-2120367

אימייל

[email protected]

Contact Thumbnail

צרו קשר

Call Now Button Top
שינוי גודל גופנים
×